YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

PERSONEL LİSTESİ

DAİRE BAŞKANLIĞI

 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Osman Cenk SAKARYA  Yapı işleri ve Teknik Daire Bşk.V. 210 61 01  csakarya@metu.edu.tr
 Ümit KORKMAZ  Kontrol ve İnceleme Birimi
210 61 50  ukorkmaz@metu.edu.tr
 Tuba ARTUNÇ  Başkanlık Sekreteri 210 61 01  artunc@metu.edu.tr
 Nihal ÖZDEMİR  Başkanlık Sekreteri 210 61 00  nihaloz@metu.edu.tr
 Elvan ODABAŞI  Yüksek Mimar 210 61 54  eodabasi@metu.edu.tr
 Melek ÇAĞLI  Şube Müdürü 210 61 39  cmelek@metu.edu.tr
 Mehmet OKUTUCU  Şef - Bütçe Sorumlusu 210 61 05  mokutucu@metu.edu.tr
 İsa ÇOLAK  Bilgisayar İşletmeni 210 61 13  icolak@metu.edu.tr
 Evrim ÖZDEMİR  Görsel İletişim Tasarımcısı 210 61 68  evrim@metu.edu.tr
DAİRE BAŞKAN YARDIMCILARI
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 İlhan SEPİN  Yapı işleri ve Teknik Daire Bşk.Yard. 210 61 11  sepin@metu.edu.tr
 Tarık ÖDEN  Yapı işleri ve Teknik Daire Bşk.Yard. 210 61 58  toden@metu.edu.tr
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Osman Cenk SAKARYA  Fen İşleri Müdürü 210 61 30  csakarya@metu.edu.tr
 Nihal ÖZDEMİR  Başkanlık Sekreteri 210 61 00  nihaloz@metu.edu.tr
 Abdullah EYYÜPKOCA  Elektrik-Elektronik Mühendisi 210 61 40  eyyupkoc@metu.edu.tr
 Ahmet ÖZKAN  Makine Teknisyeni 210 61 45  ahmetoz@metu.edu.tr
 Ali UYSAL  Makine Mühendisi 210 61 47  aluysal@metu.edu.tr
 Banu ERİŞ  İnşaat Mühendisi 210 61 25  beris@metu.edu.tr
 Ceylani GÜNEŞ  Elektrik Teknikeri 210 61 23  cgunes@metu.edu.tr
 Demet YÜCEL ÜLGER  Mimar 210 61 30  demetycl@metu.edu.tr
 Ersen TOPLU  Mimar 210 61 26  ersent@metu.edu.tr
 Erkan DUMBAK  Elektrik Mühendisi 210 61 63  edumbak@metu.edu.tr
 Gonca DEMİR  Yüksek Mimar 210 61 48  agonca@metu.edu.tr
 Gökhan ATAY  İnşaat Mühendisi 210 61 59  gatay@metu.edu.tr
 Hasan Ali SEVGİ  Bilgisayar İşletmeni 210 61 16  hasana@metu.edu.tr
 Hayrettin DURAN  İnşaat Teknikeri 210 61 43  hduran@metu.edu.tr
 İsa PEHLİVANOĞLU  Elektrik Mühendisi 210 61 12  isap@metu.edu.tr
 Mehmet Barış YAĞLI  Dr.Mimar 210 61 41  byagli@metu.edu.tr
 Melodi PAK KARAÖZ  Yüksek Mimar 210 61 29  melodi@metu.edu.tr
 Murat DEMİR  İnşaat Teknikeri 210 61 60  muratde@metu.edu.tr
 Naima Ebru BETUZ ÖZBEY  Yüksek Mimar 210 61 51  betuz@metu.edu.tr
 Nami ÇELİKCAN  İnşaat Teknikeri 210 61 42  nami@metu.edu.tr
 Neslihan ÖLMEZ  Elektrik Mühendisi 210 61 37  nolmez@metu.edu.tr
 Pınar TUNÇ ÇİNGİ  Mimar 210 61 57  pcingi@metu.edu.tr
 Sabri TIRAŞ  İnşaat Teknikeri 210 61 24  msabri@metu.edu.tr
 Sadullah KORKUT  Makine Mühendisi 210 61 20  sadullah@metu.edu.tr
 Sema YILDIZ  İnşaat Teknisyeni 210 61 56  seyildiz@metu.edu.tr
 Serdar ÇULLU  İnşaat Mühendisi 210 61 22  scullu@metu.edu.tr
 Serhat GÜNGÖR  Makine Mühendisi 210 61 32  gserhat@metu.edu.tr
 Togay ŞAHİN  İnşaat Teknisyeni 210 61 14  tsahin@metu.edu.tr
 Tuba TUNÇ KURT  Yüksek Mimar 210 61 35  tubatunc@metu.edu.tr
 Veli ÖZDEMİROĞLU  İnşaat Mühendisi 210 61 19  ozveli@metu.edu.tr
 Yaprak YILDIZ  İnşaat Mühendisi 210 61 52  yildizy@metu.edu.tr
 Yıldız ALTAN   Elektrik-Elektronik Mühendisi 210 61 27  yildiza@metu.edu.tr
 Yusuf İNAL  Makine Mühendisi 210 61 15  yusufi@metu.edu.tr
İHALE VE KESİN HESAP MÜDÜRLÜĞÜ
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Taylan BAYŞU  İhale ve Kesin Hesap Müdürü 210 61 08  tbaysu@metu.edu.tr
 Himmet EKİNCİ  İnşaat Teknikeri 210 61 10  himmet@metu.edu.tr
 Kenan BİÇER  İnşaat Teknikeri 210 61 53  kbicer@metu.edu.tr
KAMPÜS PLANLAMA MÜDÜRLÜĞÜ
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Kemal DİNÇER  Tekniker 210 61 44  dkemal@metu.edu.tr
 Füsun ÇETİNTAŞ ACAR  Harita Mühendisi 210 61 07  afusun@metu.edu.tr
 Meral TORA  Elektronik Teknikeri 210 61 31  mtora@metu.edu.tr
SATIN ALMA BİRİMİ
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Cahit KÖKSAL  Araştırmacı - Birim Yöneticisi 210 61 18   ckoksal@metu.edu.tr
 Melike KONUŞKAN  Şef 210 61 21  melikek@metu.edu.tr
 Ahmet GÖKCÜK  Tekniker 210 61 65  gokcuk@metu.edu.tr
 Atilla MURATHANOĞLU  Memur 210 61 64  murathan@metu.edu.tr
 Hüseyin KİBAROĞLU  Bilgisayar İşletmeni 210 61 36  hkibar@metu.edu.tr
 İsmail ÖKSÜZOĞLU  Teknisyen 210 61 38  ismailok@metu.edu.tr
 Resul AYIK  Teknisyen 210 61 34  rayik@metu.edu.tr
 Veli YEŞİLSU  Tekniker 210 61 66  yesilsu@metu.edu.tr
TAHSİLAT VE TAKİP BİRİMİ
 Ad-Soyad Unvan Telefon  e-posta
 Ertuğrul ÖZDEMİR  Teknisyen 210 61 69  ozdemire@metu.edu.tr
 Şule BULUTCU  Bilgisayar İşletmeni 210 61 69  sbulutcu@metu.edu.tr
 Nusrettin ÇETİN  Teknisyen 210 61 69  cetinn@metu.edu.tr
YARDIMCI HİZMETLER
 Ad-Soyad  Unvan Telefon  e-posta
 Kadir ÇATALKAYA  Hizmetli 210 61 28  kadirc@metu.edu.tr
 Nefise KARAHAN  Hizmetli 210 61 55  knefise@metu.edu.tr


Son Güncelleme:
03/07/2020 - 16:54