Son Güncelleme:
20/05/2022 - 11:08

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Osman Cenk SAKARYA Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı 210 61 01 csakarya@metu.edu.tr
Tarık ÖDEN Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkan Yrd. 210 61 58 toden@metu.edu.tr
Ümit KORKMAZ Kontrol ve İnceleme Birimi 210 61 50 ukorkmaz@metu.edu.tr
Tuba ARTUNÇ Başkanlık Sekreteri 210 61 01 artunc@metu.edu.tr
Nihal ÖZDEMİR Başkanlık Sekreteri 210 61 00 nihaloz@metu.edu.tr
Elvan ODABAŞI Yüksek Mimar 210 61 54 eodabasi@metu.edu.tr
Mehmet OKUTUCU Şef - Bütçe Sorumlusu 210 61 05 mokutucu@metu.edu.tr
İsa ÇOLAK Bilgisayar İşletmeni 210 61 13 icolak@metu.edu.tr
Evrim ÖZDEMİR Görsel İletişim Tasarımcısı 210 61 68 evrim@metu.edu.tr
Fatih KESKİN Bütçe Birimi Personeli 210 61 77 fkeskin@metu.edu.tr

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Abdullah EYYÜPKOCA Elektrik - Elektronik Mühendisi 210 61 40 eyyupkoc@metu.edu.tr
Ahmet ÖZKAN Makine Teknisyeni 210 61 45 ahmetoz@metu.edu.tr
Ali UYSAL Makine Mühendisi 210 61 47 aluysal@metu.edu.tr
Banu ERİŞ İnşaat Mühendisi 210 61 25 beris@metu.edu.tr
Ceylani GÜNEŞ Elektrik Teknikeri 210 61 23 cgunes@metu.edu.tr
Demet YÜCEL ÜLGER Mimar 210 61 33 demetycl@metu.edu.tr
Ersen TOPLU Mimar 210 61 26 ersent@metu.edu.tr
Erkan DUMBAK Elektrik Mühendisi 210 61 63 edumbak@metu.edu.tr
Evren Gürsoy UYSAL Makine Mühendisi 210 61 70 uysale@metu.edu.tr
Gonca DEMİR Yüksek Mimar 210 61 48 agonca@metu.edu.tr
Gökhan ATAY İnşaat Mühendisi 210 61 59 gatay@metu.edu.tr
Hayrettin DURAN İnşaat Teknikeri 210 61 43 hduran@metu.edu.tr
İsa PEHLİVANOĞLU Elektrik Mühendisi 210 61 12 isap@metu.edu.tr
Kerem TUNÇ İnşaat Mühendisi 210 61 75 keremt@metu.edu.tr
Mehmet Barış YAĞLI Dr. Mimar 210 61 41 byagli@metu.edu.tr
Meral DEMİRCAN Mimar 210 61 76 merdemir@metu.edu.tr
Murat DEMİR İnşaat Teknikeri 210 61 60 muratde@metu.edu.tr
Naima Ebru BETUZ ÖZBEY Yüksek Mimar 210 61 51 betuz@metu.edu.tr
Nami ÇELİKCAN İnşaat Teknikeri 210 61 42 nami@metu.edu.tr
Neslihan ÖLMEZ Elektrik Mühendisi 210 61 37 nolmez@metu.edu.tr
Onur Kaya Makine Mühendisi 210 61 71 onurka@metu.edu.tr
Pınar TUNÇ ÇİNGİ Mimar 210 61 57 pcingi@metu.edu.tr
Sabri TIRAŞ İnşaat Teknikeri 210 61 24 msabri@metu.edu.tr
Sadullah KORKUT Makine Mühendisi 210 61 20 sadullah@metu.edu.tr
Sema YILDIZ İnşaat Teknisyeni 210 61 56 seyildiz@metu.edu.tr
Serdar ÇULLU İnşaat Mühendisi 210 61 22 scullu@metu.edu.tr
Serhat GÜNGÖR Makine Mühendisi 210 61 32 gserhat@metu.edu.tr
Togay ŞAHİN İnşaat Teknisyeni 210 61 14 tsahin@metu.edu.tr
Tuba TUNÇ KURT Yüksek Mimar 210 61 35 tubatunc@metu.edu.tr
Veli ÖZDEMİROĞLU İnşaat Mühendisi 210 61 19 ozveli@metu.edu.tr
Yaprak YILDIZ İnşaat Mühendisi 210 61 52 yildizy@metu.edu.tr
Yıldız ALTAN Elektrik-Elektronik Mühendisi 210 61 27 yildiza@metu.edu.tr
Yusuf İNAL Makine Mühendisi 210 61 15 yusufi@metu.edu.tr

İHALE VE KESİN HESAP MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Taylan BAYSU İhale ve Kesin Hesap Müdürü 210 61 08 tbaysu@metu.edu.tr
Himmet EKİNCİ İnşaat Teknikeri 210 61 10 himmet@metu.edu.tr
Kenan BİÇER İnşaat Teknikeri 210 61 53 kbicer@metu.edu.tr

KAMPÜS PLANLAMA MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Kemal DİNÇER Birim Yöneticisi 210 61 44 dkemal@metu.edu.tr
Füsun ÇETİNTAŞ ACAR Harita Mühendisi 210 61 07 afusun@metu.edu.tr
Meral TORA Elektronik Teknikeri 210 61 31 mtora@metu.edu.tr
Resul AYIK Teknisyen 210 61 34 rayik@metu.edu.tr

SATIN ALMA BİRİMİ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Cahit KÖKSAL Araştırmacı - Birim Yöneticisi 210 61 18 ckoksal@metu.edu.tr
Melike KONUŞKAN Şef 210 61 21 melikek@metu.edu.tr
Ahmet GÖKCÜK Tekniker 210 61 65 gokcuk@metu.edu.tr
Atilla MURATHANOĞLU Memur 210 61 64 murathan@metu.edu.tr
Hüseyin KİBAROĞLU Bilgisayar İşletmeni 210 61 36 hkibar@metu.edu.tr
İsmail ÖKSÜZOĞLU Teknisyen 210 61 38 ismailok@metu.edu.tr
Veli YEŞİLSU Tekniker 210 61 66 yesilsu@metu.edu.tr

TAHSİLAT TAKİP BİRİMİ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Ertuğrul ÖZDEMİR Teknisyen 210 61 69 ozdemire@metu.edu.tr
Şule BULUTCU Bilgisayar İşletmeni 210 61 09 sbulutcu@metu.edu.tr
Nusrettin ÇETİN Teknisyen 210 61 06 cetinn@metu.edu.tr

YARDIMCI HİZMETLER

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No E-Posta
Kadir ÇATALKAYA Hizmetli 210 61 28 kadirc@metu.edu.tr
Nefise KARAHAN Hizmetli 210 61 55 knefise@metu.edu.tr